Введите ваш запрос для начала поиска.

Продукція

ТЕПЛОВАТА - сучасний теплоізоляційний матеріал

Ми виробляємо ізоляційний матеріал Teplovata ™ (ТЕПЛОВАТА ), який виготовляється з природньої екологічно чистої неорганічної сировини (гірських порід базальтової групи).

Продукція ТЕПЛОВАТА має низку властивостей, якими відзначаються кращі зразки кам'яної вати. Це нове покоління мінераловатних ізоляційних матеріалів, які мають прекрасні експлуатаційні характеристики. Висока стійкість до зносу, деформації, значних температур (до 1000 градусів за Цельсієм), агресивних середовищ, а також низька теплопровідність, відмінне звукопоглинання та водонепроникність роблять їх практично ідеальним матеріалом для ізоляції обладнання і конструкцій промислових об'єктів і житла.

Крім цього, базальтовий утеплювач нешкідливий для навколишнього середовища і безпечний для здоров'я людини, що підтверджено висновками санітарно-епідеміологічних експертиз. Це дозволяє без сумнівів використовувати його там, де раніше застосовувалися менш ефективні види утеплювачів.

Запропоновані матеріали крім експлуатаційних достоїнств мають і інші конкурентні переваги. Наприклад, по вартості ТЕПЛОВАТА обходиться значно дешевше багатьох тепло- і звукоізоляційних матеріалів. Саме тому базальтовий утеплювач широко застосовується професіоналами будівельної галузі, а також незмінно користується попитом у приватних осіб, що займаються ремонтними роботами вдома.

Вся продукція ТЕПЛОВАТА має сертифікати відповідності, пожежної безпеки і санітарно-епідеміологічний висновок.