Введите ваш запрос для начала поиска.

Інформація

Тепловата - сучасний теплоізоляційний матеріал

Виробляємі нами ізоляційні матеріали під торговою маркою Teplovata™ (ТЕПЛОВАТА) виготовляються з природної екологічно чистої неорганічної сировини (гірських порід базальтової групи).

Продукція торгових марок ТЕПЛОВАТА має низку властивостей, якими відрізняються кращі зразки кам'яної вати. Це нове покоління мінераловатних ізоляційних матеріалів, які мають прекрасні експлуатаційні характеристики. Висока стійкість до зносу, деформації, значним температурам (до 1000 градусів за Цельсієм), агресивних середовищ, а також низька теплопровідність, відмінне звукопоглинання та водонепроникність роблять їх практично ідеальним матеріалом для ізоляції обладнання і конструкцій промислових об'єктів і житла.

Крім цього, базальтовий утеплювач нешкідливий для навколишнього середовища і безпечний для здоров'я людини. Це дозволяє без сумнівів використовувати його там, де раніше застосовувалися менш ефективні види утеплювачів. Якісна звукоізоляція приміщень також може бути виконана за допомогою продукції бренду ТЕПЛОВАТА.